Rodyti prekes pagal gamintojus SteelMate

Steelmate parkavimo sistemos geriausiai vertinamos mobiliosios elektronikos prekybos ženklas Kinijoje. Gamykla Kinijoje įkurta 1987, steelmate pasaulyje lyderis tarp parkavimo ir signalizacijos sistemų taip pat plačiai žinomas kaip centrinių užraktų, langų sklendžių, motociklų signalizacijų sistemomis, audio priedais, įskaitant žemų dažnių garsiakalbių, stiprintuvų ir garsiakalbių.

Sukaupęs 20 metų patirtį, steelmate išaugo labai populiarus prekės ženklas mobilios elektronikos pramonėje Kinijoje. Steelmate yra vienintelis prekės ženklas, kurį įvertino ir rekomendavo valstybės administracija pramonei ir prekybai (SAIC) Kinijoje.

Steelmate parkavimo sistemos yra universalios. Jos gali būti įdiegtos į visų rūšių automobilius. Steelmate taip pat gamina specialiai suprojektuotais parkavimo jutikliais visiems automobiliams išskyrus: Audi A6, Honda, Toyota and Volkswagen.Steelmate parkavimo sistemos gali būti įdiegtos tiek priekyje, tiek gale.

Kokybės kontrolė griežtai taikoma visam gamybos procese. Gamyklos produkcija turi kokybės atitikties sertifikatus: CE, E-MARK, FCC ir kt. Gamykla turi įdiegus tarptautinius ISO9001, ISO/TS 16949, ISO14001 ir OHSAS 18001 vadybos standartus.

Tiklelis
Sąrašas