Rodyti prekes pagal gamintojus MOREL

Nuo pat savo įsikūrimo 1975 metais jau daugiau nei du dešimtmečius MOREL'is teikia aukštos kokybės produktus  daugeliui pasaulyje pimaujančių garsiakalbių gamintojų. Tarp OEM produktų gamintojų Morel'is yra vienas pirmaujančių pasaulyje.

OEM produktai yra reikalingi gaminant aukštos kokybės automobilių garso sistemas. Už šią produkciją Morel'is yra gavęs "Innovative Product of the Year" ir "Reference Speaker Component" apdovanijimus.
Laikydamasis smulkiausio detalumo principų ir griežtų kokybės užtikrinimo procedūrų , Morel'is dabar kreipia savo kūrybinę energiją ir sukauptą techninę patirtį į namų kino teatro ir automobilinių kokybiško garso sistemų kūrimą.

MOREL'is jau 25 metus užsiima "burtais", nes sugeba suderinti šio kosminio amžiaus technologijas su senoviniais amatais ir meile muzikai. Dabar ši kokybiškai atkurta muzika jau gali skambėti Jums  jūsų namuose.

Šiais patogiais laikais iškylą į kino teatrą galima keisti  kino žiūrėjimu Jūsų namuose, bet tam nepakanka tik didelio ekrano. Norisi ir švaraus, gryno garso, nukelsiančio jus tiesiog į veiksmo sūkurį. Tam mes siūlome Morel'io namų teatro akustines sistemas.

Tiklelis
Sąrašas