Rodyti prekes pagal gamintojus DLS

 

"DLS" - tai automobilinės garso atkūrimo sistemos, kurios, ko gero, pranoksta " gero garso" ribą. Nuo "DLS" įkūrimo 1979m. buvo sukurta ir pagaminta daugybė garso aparatūros muzikos mėgėjams. Per metus buvo laimėta daug apdovanojimų  automobilių garso čempionatuose tiek Švedijoje, tiek visoje Europoje. "DLS" savo produktus eksportuoja į viso pasaulio šalis. "DLS" sėkmės pagrindas slypi aistroje muzikai, kurią mėgsta visi kompanijos darbuotojai. 

Muzika - subjektyvus mokslas. Matavimo instrumentai naudingi tik iki tam tikros ribos. Mes nebijom leistis nežinomybėn norėdami tobulėti - mums nė viena idėja nėra per daug keista, kad galėtumėm jas išbandyti siekdami tobulo garso. Nuo pat pradžių leista ausims būti teisėjais, nes jos vienintelės, kurios vertina garso sistemų perteikiamą garsą.

 Automobilių garso varžybos suteikia puikias galimybes automobilių garso entuziastams parodyti savo automobilius, kuriuose sumontuotos garso atkūrimo sistemos, ir būti įvertintiems profesionalų. Daugelis iš varžybų dalyvių pasirenka "DLS" garso gaminius, kaip "DLS" ir "Genesis" aukštos klasės stiprintuvai ir "DLS" garsiakalbių sistemos. Šiems varžybų dalyviams puikiai sekasi tiek Švedijoje, tiek kitose šalyse. UAB “Lapinas” jau dešimtį metų bendradarbiauja su Švedijos kompanija "DLS".

 

 

Tiklelis
Sąrašas