SDI Sun-Gard stiklo plėvelė- šiuolaikinė, ilgalaikė Jūsų ir Jūsų automobilio apsauga nuo saulės.  Be to, aukščiausios kokybės  JAV pagamintų plėvelių dėka galima

  • Pabrėžti grožį ir individualumą — padengus transporto priemonės langus SDI Sun-Gard plėvelė, automobilis atrodo solidžiau, gražiau ir prabangiau.. Jūs investuojate daugybę pinigų į savo mašiną, taigi belieka paskutinis prisilietimas- langų tamsinimas SDI Sun-Gard plėvele.
  • Sumažinti saulės šviesos ir šilumos srautą- Plėvelės SDI Sun-Gard atmuša iki 67% saulės kaitros ( plėvele tonuoti stiklai apsaugo automobilio saloną nuo nepageidaujamo karščio vasarą ir taupo turimą šilumą žiemą ), o erzinančią saulės šviesą, patenkančią pro stiklą,  net iki 96% ir tai pagerina vairavimo kokybę. Stiklas, su užklijuota tonuota plėvele, ne tik  neleidžia saulės šilumai patekti į transporto priemonės vidų, bet, skirtingai nei kitos iš vidinės pusės tvirtinamos dangos, užblokuoja šilumos patekimą į palangės zoną. Taigi, SDI Sun-Gard plėvelė apsaugo nuo UV spindulių ne tik Jus, bet ir automobilio interjero detales. Taip jos neblunka kur kas ilgesnį laiką. SDI Sun-Gard plėvele mažina akinimą nuo saulės, sniego bei neutralizuoja kitų automobilių
  • Padidinti Jūsų ir Jūsų automobilio saugumą— SDI Sun-Gard plėvelė atlieka apsaugos nuo žaibiškos vagystės funkciją bei apsaugos nuo sužalojimo šukėmis atsitiktinio smūgio avarijos atveju. Smūgio atveju stiklas suskyla, tačiau išlieka savo vietoje.  Plėvelės atsparumas  tempimui, pridėjus jos elastingumą ir aukštą atsparumą  pjovimui , puikiai pašalina  galimybę prasiskverbti žmogui pro stiklą. Lyginant su kitomis langų apsaugos priemonėmis plėvelės ypač efektyvios, nes nematomos ir  todėl iš anksto neįspėjančios įsilaužėlio apie galimus sunkumus įveikiant langą.

Priežiūra: Valant stiklus su užklijuota plėvele, naudojamos tos pačios skystos valymo priemonės bei įrankiai kaip ir paprastam stiklui. Subraižyti tonuotą plėvelę nėra lengva, nes visos apsauginės dar gamykloje yra padengiamos atspariu subraižymui sluoksniu.