Atsiskaitymas

Pardavėjas pradeda vykdyti prekių užsakymą tik po to, kai Pirkėjas apmoka už prekes, išskyrus atvejus, kai Pirkėjas pasirenka atsiskaitymo už prekes būdą - apmokėjimą  prekių pristatymo metu. Vadovaudamasis Parduotuvėje pateikiamomis apmokėjimo instrukcijomis ir ne vėliau nei per 3 (tris) darbo dienas nuo prekių pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momento, Pirkėjas turi sumokėti Pardavėjui už prekes (išskyrus atvejus kai Klientas pasirenka atsiskaitymo už prekes būdą - apmokėjimą  prekių pristatymo metu). Apmokėjimas laikomas atliktu kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje.


Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

  • Mokėjimai.lt  atsiskaitymo sistema
  • Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu: Pirkėjas už prekes sumoka jų pristatymo (perdavimo - priėmimo) metu.

 

Atsiskaitydamas punktuose numatytais apmokėjimo būdais, Pirkėjas už prekes turi apmokėti per 3 (tris) darbo dienas. Minėtaisiais atvejais, tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.


Tuo atveju, jeigu Pirkėjas pasirenka atsiskaitymo už prekes būdą - apmokėjimą pristatymo metu, jis privalo sumokėti už prekes pristatymo metu, atsiskaitydamas grynaisiais pinigais. Pirkėjui nesumokėjus kurjeriui, pristačiusiam prekes, pirkimo-pardavimo sutartis nutrūksta, o Pardavėjas bei kurjeris neturi pareigos perduoti prekės Pirkėjui, o taip pat įgyja teisę atsiimti prekę iš Pirkėjo, jeigu ji jau yra perduota Pirkėjui.


Prekių pristatymas

Prekių pristatymui Pardavėjas naudojasi UAB "Baltic Post" teikiamomis kurjerių paslaugomis.

Prekės pristatymo kaina yra 8€  ,tačiau, jeigu perkama daugiau nei už 100€, prekės pristatymas visoje Lietuvoje – nemokamas. Prekių pristatymo terminas: 2-7 darbo dienos nuo apmokėjimo patvirtinimo (išskyrus, kai yra atsiskaitoma prekę pristačius Pirkėjui).

Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.